Hakkımızda

IMG_8870

 

Lambacı Pro-Yapı Mimarlık İnşaat firması Mimar Dilek Ertem tarafından 1999 yılında  Bodrum’da kurulmuştur…

Lambacı Pro-Yapı, tasarım ve taahhüt alanlarında hizmet veren, mekan ve ürün tasarlayan, çözümler üreten , ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir mimari tasarım firmasıdır.

Konut, ofis, mağaza, sosyal mekan,restorasyon, çevre, meydan düzenlemelerinde ürettiği çözüm ve tasarımlarda, kullanıcı ihtiyaçlarının üstün çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.

Kurguladığı mekanlarda, fonksiyonellik, plastik, çağdaş formlar, gerekliliklerin sağlanması ve kimliğin mekana empoze edilmesi konularını, tasarımın her aşamasında bir arada değerlendirilecek olgular olarak ele alır. Mekanın plastik kurgusunda, mekan bileşenlerinin birbirleriyle olan ilişkileri ile şekillenen değişim ve gelişime açık, fonksiyon şemasına göre hareket edebilen çağdaş tasarım anlayışını sergileyen ve modern bir kimliğe sahip, doğa ile uyumlu, etnik yapıya saygılı mekanlar yaratır.

Mekanların yaşam kalitesini arttıran, gece ile gündüz  görselliğini sağlayan ve mimari tasarımın mutlak öğesi  olan aydınlatma konusu da hizmetler içerisinde yer almaktadır. Detaylı aydınlatma tasarılarıyla mekan algısı farklı bir boyuta geçmekte, geniş görüş ve psikolojik konfora ulaşılmaktadır.

Tarzını yaratan bir marka olarak Lambacı Pro-Yapı , kalite ve çizgisinden ödün vermeden, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı  farklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerine yepyeni bir aydınlatma dünyasının kapılarını açmaktadır.